Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Właśnie zakończyłam 18 godzinny kurs dla początkujących i z całego serca polecam to miejsce i Panią Danusię ❤️ Ogrom wiedzy, cierpliwości i serdeczności. Miła i przyjemna atmosfera. Przychodząc z myślą, że niczego się nie nauczę wyszłam z własną bluzką, poszewką, woreczkiem i gumkami do włosów a to było tylko i aż 18h intensywnej nauki. Z pewnością wrócę na inne kursy ☺️
~ Ania D
Bardzo polecam pracownie u Pani Danuty. Kursy są świetnie prowadzone. Ja byłam akurat na kursie od podstaw i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zostało dobrze wyjaśnione i przedstawione, a dodatkowo Pani Danuta pokazała kilka ciekawych tricków i narzędzi usprawniających pracę przy maszynie. Dodatkowo wszystkie zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i w małych grupach. :))
~ Małgosia K
kursy Pani Danuty są wyjątkowe ,bo to nie tylko ogrom wiedzy w świetnie wyposażonej pracowni, prowadzonej przez wykwalifikowaną krawcową. To także fantastyczne spokania w klimatycznym miejscu z fajną właścicielką pełną ciepła, spokoju i wiary w swoich uczniów. Chce sie wracać. Polecam kurs rozszerzony, sama z niego skorzystałam i wiem, że na nim nie skończę.
~ Alicja A
Fantastyczny kurs, prowadząca z ogromną wiedzą, cierpliwością i doświadczeniem. Naprawdę warto było uczestniczyć. Te zajęcia to prawdziwe odczarowanie maszyny do szycia i zachęta by rozwijać nowe umiejętności. Już planuje zapisać się na kurs dla średnio zaawansowanych. Dla Pani Danusi podziękowania za atmosferę, ciekawe poprowadzone szkolenie połączone z warsztatem praktycznym. Polecam :)
~ Iwona
Brałam udział w trzydniowym kursie przerabiania ubrań i jestem bardzo zadowolna z efektów! Pani Danuta ma dużą wiedzę dotycząca krawiectwa, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Jest życzliwa, chętnie udziela porad, odpowiada cierpliwie na pytania. Ta szkoła to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z szyciem lub rozwijanie swojej pasji pod okiem profesjonalisty.
~ ggabriela93
Uczestniczyłam w kursie kreatywnego przerabiania odzieży. Pani Danuta to przesympatyczna, ciepła i znająca się na swoim fachu osoba. Grupy są kameralne i małe, dzięki czemu atmosfera jest przyjemna i na każde pytanie bardzo szybko i sprawnie dostaje się odpowiedź :) Jestem bardzo zadowolona z efektów które osiągnęłam na kursie i polecam każdemu wzięcie udziału!
~ Ada B
Serdecznie polecam kurs szycia.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć, a Pani Danusia jest przemiła, cierpliwa i bardzo pomocna. Nauka w takiej atmosferze to sama przyjemność. :)
W 6 dni udało się uszyć woreczek, poszewkę na poduszkę, mały obrusik, torbę materiałową oraz bluzkę. Nie spodziewałam się takiej ilości uszytych rzeczy na kursie podstawowym.
~ Marta B
Polecam to miejsce z całego serca. Pani Danusia prowadząca kurs z niezwykłą cierpliwością i wyrozumiałością przekazuje wiedzę. Do tego tworzy świetną atmosferę sprzyjającą nauce, pełną spokoju i indywidualnego podejścia do uczestnika. Kurs podstawowy, w którym brałam udział wiele mnie nauczył i zachęcił do dalszego poznawania tajników szycia. Polecam każdemu :)
~ Basia K
Super, bardzo polecam każdemu. Zapisałam się na kurs kroju i szycia dla początkujących który trwał 36h, jako osoba która nie miała pojęcia o szyciu nauczyłam się bardzo dużo i znalazłam nowe zajęcie które daje dużo radości. Pani Danusia jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą, ogromna wiedza i doświadczenie. Super atmosfera, kursy odbywają się w małych grupkach co pozwala skupić dużo uwagi na kursantach.
~ Monika W
Pani Danusia to mój CZŁOWIEK! Ogromna wiedza, dobre porady, przemiłe i ciekawe rozmowy o życiu. Duże zaangażowanie i motywacja ze strony Pani Danusi sprawiły że presja "że mi coś nie wyjdzie" odeszła. Jestem bardzo zadowolona z kursu dla początkujących i na tym na pewno nie spocznę 😉 polecam wszystkim chętnym kursy u Pani Danusi.
~ Agnieszka W
Z całego serca polecam! Razem z mamą uczestniczyłyśmy w kursie podstawowym z zamiarem nauczenia się podstaw szycia. Duża dawka wiedzy i pasji, którą dzieliła się z nami Pani Danusia zdecydowanie zachęciła nas do dalszego tworzenia i rozwijania się w tym kierunku. Ponadto ogromny plus za przemiłą atmosferę, zaangażowanie i indywidualne podejście. Świetnie spędziłam ten czas i z pewnością wrócę na kolejny kurs ☺️
~ Julia K
Kupiłem kurs podstaw szycia jako prezent urodzinowy dla mojej Mamy. Mama była zachwycona. Nauczyła się używać maszyny do szycia, mierzyć i projektować. Indywidualne podejście Pani Danuty oraz sposób przekazywania wiedzy rozbudziły w Mamie zmysł krawiecki. Uszyła w pracowni swoją własną kosmetyczkę oraz kamizelkę. Z całego serca polecamy Warsztat Krawiecki Pani Danuty. Nigdy nie spotkaliśmy takiej profesjonalistki w swoim fachu.
~ Adi X
Ukończyłam kurs szycia od podstaw prowadzony przez Panią Danusię i z całego serca polecam! Było przesympatycznie, miło i bardzo profesjonalnie. Pani Danusia dzieli się ogromną wiedzą w sposób rzeczowy, przystępny i z wielką cierpliwością. Jej podejście i pasja naprawdę robią wrażenie. Atmosfera w pracowni jest ciepła, serdeczna i wspierająca – idealne miejsce do nauki i rozwijania swoich umiejętności. Dziękuję! ❤️✂️
~ Ania
Mała grupa, pomoc przemiłej profesjonalistki, miła atmosfera! Polecam wszystkim, nasza mentorka potrafi każdego zmotywować i wytłumaczyć krok po kroku cały proces, jeśli ktoś się zagubi. Warto łapać dłuższe kursy, żeby więcej się nauczyć. Na pewno wrócę jeszcze na kurs dla średnio-zaawansowanych i może na coś jeszcze się skuszę!
~ Scylla
Miałam przyjemność uczestniczyć na paru kursach u pani Danuty. Nauczyłam się tam szycia od zera.Pani Danuta jest bardzo miłą i cierpliwą osobą która zawsze pomoże gdy wkradnie się jakiś błąd .Na kusach zawsze jest przyjazna atmosfera. Wyposażenie oraz maszyny też nie zostawiają nic do zarzutu. Serdecznie polecam:)
~ Lidia L
Serdecznie polecam lekcje u Pani Danusi! Jest bardzo cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy i widać, że ma ogromne doświadczenie. Atmosfera na zajęciach jest świetna, a Pani Danusia chętnie wspiera własne pomysły kursantów. Korzystałam z serii „Maszyny na godziny” i na pewno wrócę po więcej!
~ Michalina N
Cudowne miejsce, cudowna nauczycielka. Po tych 6 dniach kursu uważam, że była to świetna decyzja. Ja naprawdę uszyłam tam spodnie z zamkiem kieszeniami i paskiem, bluzkę , spódnicę i kilka innych rzeczy. Nauczyłam się wiele o zastosowaniu stopek, miarek, zaprasowywaczy, metodach wszywania zamków, plisek, zakładek ………... informacji i notatek bez liku. Polecam każdemu kto chce się sprawdzić czy szycie jest dla niego. Na pewno tu wrócę 😊
~ Lucyna K
Wybór tego miejsca to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Zaczynałam od zera, a dziś wiąże swoją przyszłość z branżą. Pani Danusia jest bardzo pozytywną osoba, pomocną i pełną pasji w tym co robi. Każde zajęcia z uśmiechem na twarzy! Dziękuję za ten cudowny czas i mam nadzieję, do zobaczenia 😃
~ Weronika Z
Gorąco polecam. W przemiłej atmosferze Pani Danka dzieli się swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem w zakresie krawiectwa. Przy pachnącej kawce powstają przez nas uszyte pomysły a gdy pojawiają się problemy rozwiązuje je z nami. Serdecznie dziękuję za indywidualne podejście do kursantów.
~ Katarzyna R
Ukończenie kursu u Pani Danusi to była najlepsza decyzja. Jej ogromne doświadczenie pozwoliło mi poznać i opanować techniki, które wcześniej wydawały się trudne. Bardzo doceniam indywidualne podejście – Pani Danusia wspierała mnie w projektach, które chcę realizować zawodowo, dzięki czemu kurs był w 100% praktyczny. To niezwykle ciepła i cierpliwa nauczycielka. Z niecierpliwością czekam na kolejny stopień kursu, by móc dalej się rozwijać w tej wspaniałej atmosferze!
~ Wioleta P
Wspaniałe miejsce,na kursie można się bardzo dużo nauczyć i zrealizować różne projekty. Pani Danuta podchodzi do każdego indywidualnie i jest bardzo otwarta na pomysły kursantów,pomaga wcielić je w życie i w miłej atmosferze powstają prawdziwe cuda :)
~ Anna S
Dzisiaj ukończyłam 3 dniowy kurs dla początkujących i nie sądziłam, że aż tyle się nauczę! :) Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, Pani Danusia posiada ogromne doświadczenie i mnóstwo wiedzy, a co najważniejsze potrafi ją przekazać. Szczerze polecam naukę w Pani Danusi :)
~ Patrycja W
Jeśli zastanawiasz się czy warto...? jeśli coś już umiesz i chcesz się podszkolić, lub kompletnie nie masz pojęcia, a chciał(a) byś spróbować to to jest właśnie odpowiednie miejsce. Bardzo dziękuję za cenne wskazówki i indywidualne podejście. Kurs maj-2022. Pozdrawiam.
~ Michał Ł
Właśnie ukończyłam kurs podstawowy,na których uzyskałam dużo ciekawych porad, na które sama bym nie wpadła. Pani Danuta jest bardzo cierpliwa i fachowo podchodzi do każdego wyzwania krawieckiego. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w szyciu.
~ A. O